תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
פנינים - בעבר היו נחתלם הבלעדית של האריסטוקרטיה, והיום נפוצות הרבה יותר. אותה אבן יפיפיה נוצרת באופן טבעי מתוך הפרשות של צדפות, או מגודלת באופן מתורבת בחוות פנינים ייעודיות. תכשיטי  פנינים הינם  התכשיטים הפופלריים ביותר בארץ. שרשרת פנינים יכולה להיות מורכבת מפנינה לבנה, צהובה או שילוב שלהם ביחד.
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

פנינים

                                                      

פנינים לבנות וצהובות                         פניני טווס צבעוניים                             התוצר הסופי - שרשרת פנינים

בין אבני החן השונים נראה שלפנינים יש מקום של כבוד בקטגוריה הזו, בין היתר בשל הפופולאריות העצומה של אבני חן אלה. הפנינים מגיעות אלינו לאחר שנוצרו בתוך צדפות כתוצאה מהפרשות הצדפות. הפשרשות אלה מתגבשות סביב חומרים שונים כמו גרגר חול שאולי חדר אל תוך הפנינה ומתקשות בתהליך הזה, עד שבסופו נוצרת לנו הפנינה. פנינים הנפוצות ביותר הן אותן פנינים שלבנים-שקופים, אולם בטבע נוצרים פנינים בשלל צבעים בהתאם לסוג הצדפה בה נוצרו וכך אנו יכולים להתוודע גם לפנינים צהבהבות, תכולות ואפילו פנינים שחורות, הנחשבות לנדירות במיוחד. 

הערכת פנינים

 בדומה ליהלומים גם הערכת פנינים היא תחום מורכב ומדוייק, במיוחד כאשר ישנן סוגים של פנינים חלקן טבעיות, ה"נקטפות" על ידי שולי פנינים הצוללים במי הים, וחלקן פנינים מתורתבתות הגדלות בחוות גידול מיוחדות לפנינים. כמו כן, השוק מוצף במגוון של זיופי פנינים מלאכותיים ונדרשת עין מיומנת על מנת לזהות זאת, בחלק מן המקרים. ערך הפנינה נקבע עלי די מגוון פרמטרים כמו סוג הפנינה, צבעה, גודלה, קוטרה וכו'.

תכונות אנרגטיות של פנינים

פנינים מסמלות במהותן טוהר, תמימות וזכות. ענידה של פנינים משרה שקט פנימי ושלווה על העונד אותן. הפנינים נחשבות לאבנים מאוד  נשיות , הן מחזקות את היכולת לקבל ולהעניק אהבה. כמו כן, נחשבות הפנינים למינרל המשפר את תפקוד מערכת הרבייה הנשית , עוזר לבעית פוריות והסדרת המחזור החודשי.