תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר

שאלת מיליון הדולר... איזה תכשיט לקנות לאישה לכבוד היום הולדת - טבעת או תכשיט אחר? 

שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

מדוע תכשיט הוא המתנה המושלמת ליום ההולדת?

אם יש משהו המשותף לכל הנשים הוא הרצון להרגיש נאהבות ומחוזרות על ידי בני הזוג. בעוד ישנם הגברים המחזרים לאורך כל השנה, ישנם הגברים שמשקפים את הצד הרומנטי שלהם דווקא ביום ההולדת של האחת שלהם. אם גם אתם רוצים להפתיע את האישה של חייכם ביום הולדתה, דעו כי הדרך לעשות זאת היא באמצעות תכשיט. מדוע תכשיט מסתמן כמתנה האידיאלית ליום ההולדת? כל התשובות לפניכם:

האם כדאי להעניק טבעת אחרי שאתם כבר נשואים?

המון גברים נשואים מתעכבים על השאלה והיא האם כדאי להעניק טבעת במתנה. שאלה זו הגיונית מאד, מאחר וגברים נשואים כבר זכו להעניק טבעת במתנה במעמד הצעת הנישואין – טבעת שלא ניתן להתחרות איתה. טבעות אירוסין הן טבעות משובצות ביהלומים העשויות מזהב לבן או צהוב, ובעת שמעניקים טבעת נוספת ליום ההולדת, נדמה כי בהכרח היא תהיה פחות ייחודית, פחות מרגשת ופחות מושקעת. על כן, במידה ואתם כבר נשואים, כדאי להתמקד בתכשיט אחר שאינו טבעת.

מחווה רומנטית נדירה שלא עושים בכל יום!

אז מדוע כדאי להעניק דווקא תכשיט? לאורך הקשר הזוגי שלכם אתם מביעים אהבה באינספור מחוות רומנטיות, אך נדמה כי תכשיטים שמורים לאירועים מיוחדים בלבד. יום ההולדת הוא יום מיוחד, יום בו האישה של חייכם זוכה בתשומת לב חיובית מכל הסובבים אותה – יום שהוא כולו שלה. הפכו את היום המרגש הזה ליום מרגש אפילו יותר עם תכשיט שבחרתם. תכשיטים מזוהים עם אירועים מרגשים, כאלו שיש סביבם הילה של נדירות, ועל כן אירוע כמו יום הולדת מצדיק מתנה נדירה כמו תכשיט.

תיבת התכשיטים מחכה לתכשיטים נוספים

לא מעט גברים שוברים את הראש איזו מתנה להעניק: ארוחה מפנקת במסעדה, טיסה לחו"ל או פריט לבוש. לא משנה באיזו מתנה תבחרו, הרי שאף מתנה לא יכולה להתחרות עם תכשיט יוקרתי שתעניקו. הסיבה? החברים הטובים ביותר של האישה הם התכשיטים. בעת שאתם מעניקים תכשיט, אתם מעניקים בהכרח מתנה שיעשה בה שימוש, ומתנה שתלווה את האחת שלכם לנצח. זאת בשונה ממתנות אחרות המבוססות על חוויה רגעית כדוגמת ארוחה במסעדה או נסיעה לחופשה.

מתנה אישית, ממך אליה...

ונדמה כי הדבר החשוב ביותר הוא העובדה כי התכשיט מסתמן כמתנה האישית ביותר. על מנת להעניק תכשיט, יש צורך בהגעה אל חנות תכשיטים, לבחון שרשראות, עגילים וצמידים, לעשות בדיקות מקדימות על מנת להבין מה הטעם האישי של מי שעומדת לקבל את המתנה ובעיקר להשקיע. ההשקעה הזו משתקפת בפני הנשים והן מעריכות אותה מאד – מה שהופך את המתנה למיוחדת אפילו יותר. העניקו גם אתם מתנה אישית שלא תשמח את האחת שלכם רק ביום הולדתה, אלא בכל יום מחדש בו היא תענוד את התכשיט שבחרתם.