תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

טבעות אירוסין

זה מין רגע כזה, משום מקום אתה מבין שאתה רוצה לחיות איתה לנצח. לא תכננת את זה, לא חשבת שמשהו כה גדול יכול לקרות לך בחיים. אבל הנה, דברים קורים לך מבלי שתכננת. אחרי שהתאפסת על עצמך מרוב ההתרגשות, אתה מתחיל לתכנן את הצעת הנישואין שלך. כמו כולם, גם אתה מעוניין שהיא תהייה מיוחדת, כמעט כמו בחירת ליבך. במאמר הבא נעזור לך לבחור את טבעת  האירוסין הנכונה ביותר עבור בת זוגתך. אתה תופתע לגלות כמה משמעויות יש לכל טבעת ומה כל אחת אומרת על מי שעונדת אותה. מוכן? בוא נתחיל.

יש לא מעט סוגים של טבעות אירוסין

זה כמעט כמו ללכת למחלקת הגבינות בסופר, המבחר כל כך גדול ומאוד קל ללכת לאיבוד בתוך כל השפע הזה. סוגים טבעות אירוסין מתחלקים לפי הסדר הבא: ביקוש ועניין.

  • הביקוש: טבעות הפופולאריות ביותר. אפשר למצוע אותן על כל אצבע שלישית (אל תתפוס אותנו במילה) הן מיוחדות מאוד, יוקרתיתו ובהחלט עושות את העבודה, אפילו יותר מזה, לפעמים מדובר בטבעות עוצרות נשימה.
  • העניין: פה נכנס העניין היצירתי, מדובר בטבעות אירוסין מעוצבות יותר שאולי פחות נמצאות בנוף הישראלי, אך כל טבעת קולעת בול. לפני שתקנה טבעת שכזאת תצטרך להבין האם היא אכן מתאימה לבחירת ליבך.

אז איך מתקדמים מפה?

אחרי שהבנת את שתי הגישות העיקריות, נציג את סוגי הטבעות המועדפות עליינו ונדגיש כיצד היא יכולה להתאים (או לא) לבחירת ליבך.

  • טבעת אירוסין טרי סטון (3 אבנים) – הלהיט הגדול ביותר בשנים האחרונות. טבעת המורכבת מ-3 אבנים כאשר המרכזית היא הבולטת ביותר. כולם אוהבים הרבה, כולם אוהבים נוצץ, זאת הסיבה שטרי סטון תפסה כל כך הרבה תאוצה בשנים האחרונות, היא מרשימה, קלאסית, עדינה ויוקרתית בו זמנית.
  • סוליטר – מדובר בטבעת שעושה כבוד ליהלום שלה, טבעת שתתפוס כל עין ותגרום לדיון בארוחת שישי הקרובה. היהלום יותר במרכז הטבעת במין מיקום מיוחד המגביה את היהלום ובכך הופך אותו למרשים במיוחד.
  • יהלום שחור – פה נכנסים יותר לעניין, מדובר בטבעת ייחודית במיוחד, מתאים לנשים עם טעם ים תיכוני עדין, טבעת זאת משרה אווירה מסתורית וחצופה במקצת בשל ייחודה. מומלץ לרכוש טבעת מזהב צהוב.
  • אבני צד – מתאים לנשים שאוהבות אקסטרה נוצץ. מדובר בטבעת עם יהלום מרכזי המקושט ע"י אבנים צדדיות קטנות במיוחד. יחד עם כל האבנים הנוצצות הטבעת עדיין מצליחה לשדר עדינות מסויימת.

לסיכום

סקרנו עבורך את שלושת הסוגים המדוברים ביותר בעולם טבעות האירוסין – אין ספק שביום שתגיע לרגע של לרכוש טבעת אירוסין, יהיה לך קצת יותר סדר בראש. הכי קל זה ללכת לאיבוד בתוך עולם של שפע, תזכור שמומלץ מאוד להתייעץ עם נשים בנושא, קח איתך את חברה שלה, כי עין נשים נוספת לא תזיק בכלל ואפילו תתרום לבחירה מוצלחת.