תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

כך הפכו טבעות אירוסין בעיצוב אישי ללהיט!

אם גם אתה שואל את עצמך איך בוחרים טבעת אירוסין מושלמת, דע כי ישנה תשובה אחת: טבעת בעיצוב אישי! החלום על כריעת הברך והסטטוס הזוגי החדש, מתחיל עם בחירת טבעת אישית לאחת שלך:

המעבר מחנויות תכשיטים אל מעצבים אישיים

חנויות תכשיטים גדולות מציעות אולי דגמים רבים של טבעות, אך אף אחד מהדגמים לא מעוצב באופן ישיר ואישי. הצעת נישואין היא הצעה אישית, אינטימית וכזו ששמה את הדגש על האהבה המיוחדת שיש בין בני הזוג. לכן, במעמד מיוחד כזה, חשוב שגם הטבעת – התכשיט הסימבולי שבאמצעותו מציע הגבר את ההצעה, תהיה מותאמת אישית לאישה הנרגשת.

היתרון הכלכלי שיש עם עיצוב טבעת באופן אישי

טבעת אירוסין היא טבעת שמקבלת מעמד של "תכשיט לכל החיים", וזו בדיוק הסיבה שבגללה חשוב וראוי להשקיע בה. עם זאת, לעתים נדרשים גברים להוציא סכומים גבוהים מאד על הטבעת. עיצוב טבעת באופן אישי מאפשר לכל גבר להתחיל את התהליך עם הגדרת תקציב. עם אותו תקציב שהוגדר – נמוך או בלתי מוגבל, תציג המעצבת האישית את מגוון האפשרויות הרלוונטי.

טבעת אירוסין כמו שלה, לא תהיה לאף אחת אחרת

רכישת טבעת בחנות ממותגת וגדולה שבה רוכשים לא מעט גברים, מגלמת בתוכה סיכון קטן: תמיד ישנו סיכוי כי גם נשים אחרות עונדות את אותה הטבעת. אותן נשים יכולות להיות נשים שעובדות איתה במשרד, בנות משפחה קרובות ואפילו חברות. ניתן למנוע את המבוכה בקלות, ובעיקר להבטיח שאהובתך תרגיש מיוחדת עם תכשיט שעוצב במיוחד עבורה.

אז איך מעצבים את טבעת האירוסין?

מאחר ומדובר על עיצוב מאפס, מדובר על תהליך מעט מאתגר יותר. עם זאת, התוצאה שווה את הדרך – גם אתה וגם היא תצאו נשכרים ומרוצים! בכדי שיהיה ניתן להתחיל במלאכת העיצוב, המעצבת צריכה לדעת כמה פרטים חשובים:

  • האם בת הזוג שלך מגלה העדפה לזהב צהוב או לבן?

  • איזה יהלום או אבן אחרת היית רוצה לשלב על הטבעת?

  • מהו גודל הטבעת המתאים לאצבע שלה?

  • האם ישנה העדפה לקו עיצובי מסוים?

היא לא תפסיק לקבל מחמאות – גם בחתונה!

טבעת שמעוצבת אישית גוררת שלל מחמאות! הטבעות מעוצבות בקפידה, מלוא תשומת הלב ועל בסיס החומרים האיכותיים ביותר. בכל פעם שישאלו אותה על הטבעת, היא תספר את סיפור ההצעה המרגש ואת העובדה כי הטבעת עוצבה עבורה אישית. בנוסף, כשתחגגו עם אולם האירועים שאותו בחרתם מתוך אולמות אירועים במרכז ביום החתונה, הטבעת תהיה כתוספת מושלמת להופעתה!