תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

5 טיפים מנצחים לרכישת תכשיט לאירוע!

1.נסי להתמקד על תכשיט אחד

בכדי ליהנות מהופעה מושלמת וקלאסית, לא צריך באמת לענוד מספר רב של תכשיטים. לא אחת נאמר כי "פחות זה יותר", ולא מקרה. כל עוד תענדי מספר תכשיטים שונים, ההופעה הכללית יכולה בקלות להפוך למסורבלת, לא ממוקדת ומאד לא אלגנטית. לכן, בהתאם לשמלה שאת בוחרת ובהתאם להעדפות האישיות שלך, יהיה כדאי לבחור באחד מהתכשיטים הבאים: צמיד, עגילים, שרשרת או טבעת. כל תכשיט שכזה יכול לגנוב את ההצגה ולהוסיף המון לטוטאל לוק.

2.התאימי את התכשיט לשמלה שלך

חשוב מאד שתהיה התאמה בין השמלה ובין התכשיט שאת בוחרת. אם בחרת בשמלה מודרנית וטרנדית, יהיה כדאי לבחור גם בתכשיט המעוצב על פי הקווים החמים של שנת 2019. דומה הדבר גם עם שידוך הרמוני בין הצבעים. לדוגמא: אם את לובשת שמלה שחורה, תכשיט מזהב לבן יכול מאד להתאים, תוך שגם נוצר ניגוד בין הצבעים שמבליט גם את השמלה וגם את התכשיט.

 

3.את מארחת באירוע או אורחת באירוע?

כשאת בוחרת תכשיט לאירוע, כדאי שתגדירי מאד את הסטטוס שלך באירוע: האם את מארחת באירוע (כלה, האמא של הכלה, האם של ילד בר המצווה וכו'), או שאת מתארחת באירוע. כל עוד את מארחת באירוע, יהיה כדאי לבחור בתכשיט גרנדיוזי, בולט ומרשים יותר שיתמוך את מעמדתך כמארחת. מנגד, אם את אורחת באירוע ההמלצה היא לבחור בתכשיט מעט סולידי יותר.

4.אירוע צהריים או אירוע ערב?

תכשיטים הנרכשים לאירוע שונים מאד מתכשיטים שנשים עונדות ביום יום: הם מושקעים יותר, גדולים יותר ונוצצים יותר. כשאת בוחנת אפשרויות, כדאי לקחת בחשבון גם את אופי האירוע:

  • אירוע צהריים (לרוב נערך כאירוע בוטיק/אירוע קוקטייל)

  • אירוע ערב (טון מסיבתי/אווירת נשף וכו')

 

אם האירוע נערך בצהריים, יהיה כדאי לבחור בתכשיט מעט "קליל" יותר המתאים לאופי האירועים הנחגגים בשעות אלו. אירוע ערב לעומת זאת מאפשר לך לבחור בתכשיטים בעלי נוכחות מרשימה יותר. גני אירועים במרכז מארחים אירועי צהריים וערב, כך שאם את אורחת באירוע, בדקי לפני רכישת התכשיט לאיזה אירוע את מוזמנת.

5.העדיפי תמיד עיצוב תכשיט אישי

אם את רוצה להרגיש מיוחדת, פני אל מעצבת שתעצב עבורך את התכשיט באופן אישי. כשאת מארחת אירוע מדובר על עיצוב MUST! אם תרכשי תכשיט שלא עוצב אישית, תמיד ישנו הסיכוי שתראי את אותו התכשיט בדיוק על אחת האורחות שלך. הרשי גם לעצמך להתפנק בתכשיט שעוצב בהתאם לטעם האישי שלך, לפחות פעם אחת בחיים.