תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר

כל המידע שרציתם לדעת על טבעות אירוסין יוקרתיות. מה הן שונות מאחרים, מה הן היתרונות שלהם והחסרונות.

שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

טבעות אירוסין יוקרתיות

אחד האירועים המשמעותיים בחייהם של אנשים בוגרים היא אירוע חתונה המאחד שני אנשים ובמקרים רבים, גם מקרב שתי משפחות זו לזו. לקראת החתונה מבצעים סדרה של פעולות. חלקן כלליות הנוגעות להפקת האירוע והאחרות הן אישיות יותר. אחת האישיות המסמלות את הקשר בין החתן לכלה היא  רכישת טבעת אירוסין אותה עונדים במעמד החופה. הברכה הנאמרת בהתרגשות היא "הרי את מקודשת לי בטבעת זאת כדת משה וישראל" ולאחריה עונד החתן לכלה את הטבעת. זהו למעשה האירוע החשוב ביותר בכל הערב. חתנים רבים רוכשים טבעות אירוסין יוקרתיות מתוך כוונה להפגין את המחויבות הרבה שלהם לכלותיהם, על מנת לכבד אותן, על מנת להקנות לכל האירוע ולקשר ייחוד רב יותר ומסיבות נוספות. אצל בני זוג רבים מקובל גם לבחור טבעת אירוסין לגבר.

ניתן למצוא מבחר מגוון של טבעות אירוסין יוקרתיות לנשים ואלו הן טבעות העשויות, לרוב, מזהב עם אבני חן משובצות או בלעדיהן. ניתן למצוא זהב לבן או צהוב, מבריק או מט, וכן, אבני חן מגוונות. יחד עם זאת, אבן החן הפופולארית ביותר לטבעות אלו היא היהלום אשר איכותו נמדדת על פי פרמטרים שונים. ניתן למצוא טבעת מתאימה בחנות תכשיטים או לבקש עיצוב מיוחד ממעצבי תכשיטים יצירתיים אשר ייצרו את הטבעת על פי מידות האצבע של הכלה. דרך זאת לרכישת טבעת מועדפת מאוד על נשים אשר יכולות כך למצוא את הטבעת אשר תרגש אותן ביותר. עיצוב אישי תמיד מוסיף ייחודיות.

תהליך הזמנת הטבעת מתחיל בפגישה ראשונה אשר במסגרתה מציגה הכלה לעתיד למעצב את דוגמת העיצוב הרצויה לה. לחילופין, במידת הצורך ובמהלך הפגישה, היא יכולה לראות קטלוגים שונים של טבעות ולבחור את זאת המתאימה לה היותר. המעצב יכין את הטבעת האישית תוך פרק זמן שייקבע. ניתן למצוא טבעות לנשים בעיצובים שונים. טבעות מזהב לבן וצהוב עם ניצוץ ונגיעות אור, עם טקסטורה פרחונית ואחרת, עם  פיתוחים שונים ועוד. מרבית הטבעות המבוקשות הינן עגולות חלקות ועדינות אבל יש כאלו שאמנם הינן עגולות אבל מחוספסות עם עיטורים מעניינים.

טבעות אירוסין בעיצוב מיוחד הן טבעות שאינן עגולות לגמרי אלא בעלות שתי זרועות שמחוברות ביניהן עם יהלום יקר המלוטש ברמה גבוהה מאוד המקנה לו מראה נקי ומבריק. זוהי טבעת מיוחדת במינה אשר תרגש מאוד נשים רבות. טבעות אחרות מגיעות עם יהלום משובץ גדול מרכזי וסדרת יהלומים קטנים משובצים. טבעות אירוסין לגברים הינו מעט מסיביות יותר אבל חלקות לגמרי ואינן מגיעות, לרוב, עם עיטורים עליהן. מומלץ לבחור טבעות אירוסין יוקרתית אצל מעצבי תכשיטים יצירתיים אשר ברשותם מבחר גדול של טבעות מיוחדות ומרגשות. העיצוב נעשה בעבודת ידיים עדינה ובאמצעות מכשור מתאים מיוחד. כל אחת תוכל למצוא את זאת אשר תרגש אותה בחופה, ואף לאחר מכן.