תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

הטבעת המושלמת להצעת הנישואין

סוף סוף החלטת להציע נישואין לחברה שלך. אתה יודע כבר להצעה ישנה תפקיד חשוב בהצלחת החיים המשותפים שלכם, לכן אתה מתכנן את ההצעה לפרטי פרטים כדי שהיא תהיה ההצעה המושלמת ביותר.

כמובן לפני אינך שוכח לתאם ציפיות עם חברתך לגבי אופי ההצעה המתאים בשבילה, מתכנן את המקום , מביא צלם מגנטים וצלם לצילומים, דואג לכיבוד עשיר. כמובן לאחר שבחרת חברה המתמחה בהצעות נישואין מושלמות, חברה בעלת ניסיון, וחברה שיש לה רעיונות המתאמים לכל תקציב, ולצרכים אלו מתאימה חברת ההצעה המושלמת.

נשאר לך לדאוג לדבר הכי חשוב שבגללו ההצעה באמת לא תהיה מושלמת וזוהי הטבעת. הטבעת צריכה להיות לא פחות ממושלמת כי הטבעת היא זו שיוצרת את האווירה הטובה של הצעת הנישואין אז מהי הטבעת המושלמת?

בחירת טבעת האירוסין היא נושא שיש לתת אליו את הדעת, והוא נושא לא פשוט בכלל. טבעת האירוסין היא התכשיט שמסמל את האהבה שלך אליה, ובמידה והיא תבחר להיענות להצעתך בחיוב הטבעת הזאת תיהפך לחלק ממנה לאורך ימים ושנים, לכן יש לייחס חשיבות רבה לתהליך המורכב של בחירת הטבעת.

איזו טבעת היא מעדיפה

אתה בוחר את טבעת האירוסין כאשר חברתך אינה בשטח, ואינה יכולה לעזור לך בבחירה, דבר היכול להקשות עליך בבחירה, אך מצד שני אתה צריך לוודא כי הטבעת קולעת לטעמה. האם היא מעדיפה טבעת מזהב צהוב או לבן? האם היא אוהבת טבעת פשוטה או מקושטת? תוכל לדעת את הטעם שלה בתכשיטים על ידי הסתכלות מדוקדקת על התכשיטים שהיא עונדת כבר עכשיו. בדרך כלל ניתן למצוא דפוס של תכשיטים מסוים דפוס זה יקל עליך לבחור את סוג הטבעת, שתקלע לטעמה.

במידה ואינך רואה דפוס מסוים ואינך יודע מהו הטעם שלה, תמיד אתה יכול לשאול חברה טובה או בת משפחה, והיא בוודאי תוכל להמליץ לך על הטעם המועדף של חברתך. אולם הפתרון הקל ביותר הוא לשאול את חברתך, אך שאלה זו תגרע מההפתעה המצפה לה, לכן עדיף לך לחפש דרכם אחרות כדי לקלוע לטעם שלה.

איך יודעים המידה של האצבע שלה

קנית לה טבעת מושקעת יפה היא אהבה אותה ואמרה שהיא קולעת בדיוק לטעמה, אך כאשר היא רוצה לענוד אותה על האצבע היא לא נכנסה. כדי להימנע מכך חשוב שתיקח טבעת שהיא עונדת אותה כדי להשוות לטבעת החדשה.

מקום הקנייה

הקפד לבחור מקום שבו יש מומחים היכולים לעזור לך בבחירה. סוגי טבעות רבים ובעלי סגנונות שונים בנוסף חשוב להקפיד שהטבעת תהיה עשויה מזהב ושהיהלומים יהיו באיכות לא פחות ממעולה. עוד נושא שחשוב לתת עליו את הדעת הוא הנושא של האמינות כמו כן חשוב לקנות מחנות השייכת לבורסת היהלומים ושיש לה תעודת יהלום.