תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

בחירת תכשיט כמתנה

את הנשים הצנועות שרצו לפני כמה עשרות שנים שנדבר איתן בפרחים, החליפו בשנים האחרונות נערות חומרניות שמאמצות בשמחה את המשפט "יהלומים הם ידידיה הטובים ביותר של האישה". 

  

טבעות כסף

 

את מקומן של המחוות הצנועות והרומנטיות הולך ודועך וכיום הדרך המהירה ביותר לכבוש את ליבה של האישה היא באמצעות תכשיטים יקרי ערך משובצים באבני חן יקרות. בחירת תכשיט כמתנה אינה עניין של מה בכך, זו אמנות של ממש. איך ניתן לבחור תכשיט שיתקבל בברכה ולא יכניס אתכם לגרעון עמוק מדיי?  

תכשיטים בשיטת עשה זאת בעצמך

כידוע, היהלומים הם אבני החן היקרות ביותר אולם מחירם הולך ותופח ככל שהם עוברים יותר ידיים. במהלך המסלול שעוברים היהלומים מהרגע שבו הם יוצאים ממעמקי האדמה ועד לרגע שבו הם מונחים במלוא הדרם בחנויות התכשיטים עולה מחירם במאות ואף באלפי אחוזים.  אם תצליחו לרכוש את היהלום, שהוא כידוע אחראי לחלק הארי ממחיר התכשיט, מהחברה שאחראית לכריתו תוכלו לחסוך אלפי שקלים.  עם היהלום המלוטש תוכלו לפנות לכל צורף ולשלם לו רק בעבור מחיר הזהב ועבודת השיבוץ. בשורה התחתונה תוכלו לחסוך כך חלק נכבד ממחיר התכשיט ובכל זאת להעניק לאהובתכן מתנה יקרת ערך.

חפשו את המבצעים

לעיתים, חנויות לממכר תכשיטי יוקרה מציעות למכירה תכשיטים מקולקציות של שנים עברו בהנחה משמעותית במיוחד. כך תוכלו לרכוש טבעות שעלו עשרות אלפי שקלים בקיץ אשתקד תמורת כמה אלפים בודדים. אמנם מצד אחד זה בהחלט מצמצם את אפשרויות הבחירה שלכם, אולם מצד שני זה יכול לאפשר לכם לרכוש תכשיטים שידכם לא הייתה משגת ללא המבצע.

והכי חשוב:

התאימו את התכשיט למקבלת המתנה. אם הגעתם למצב שבו אתם מוכנים להוציא אלפי שקלים על תכשיט יוקרתי לאהובתכם, ובהנחה שאינכם אוליגרכים ולא זכיתם לאחרונה בטוטו או בלוטו, אתם כנראה מכירים היטב את ברת המזל. מכיוון שלא מדובר בעסקה שלמה בכך מוטב להקדיש מעט מחשבה ולחטט במגירת התכשיטים של אהובתכם ולראות מהו הסגנון שמייחד אותה. אחרי שהבנתם את ה"כיוון הכללי" תוכלו לגשת בצעד בוטח לחנות התכשיטים ולרכוש מתנה שתותיר אותה מאוהבת ופעורת פה.