תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

טיפים לקניית טבעת אירוסין

הגיעה השעה, והחלטם להציע נישואין. המחשבה הראשונה היא על טבעת אירוסין, מה קונים, איזה סוג, כמה עולה ועוד... BK תכשיטים ינסו לעזור לכם בדילמה הזו.

 
טבעת אירוסין
 

טבעת אירוסין איכותית עולה לא מעט ומעבר לערך הכספי יש לה גם ערך רגשי גבוה.  האישה שאיתכם תענוד אותה לכל מקום שבו תלך במשך שארית חייה ובוודאי לא תרצו שהיא תענוד אותה בעל קורחה. אז איך בוחרים את טבעת האירוסין המושלמת, איך יודעים כמה לשלם ואיך לרכוש את הטבעת מבלי ליפול בפח?

איך בוחרים טבעת אירוסין שתתאים לאהובתכם?
הדבר החשוב ביותר, ואולי הדבר היחיד שחשוב, זה שאשתכם לעתיד תאהב את הטבעת שקיבלה. אמנם בכל מקרה, המעמד ירגש אותה והיא תשמח לקבל את הטבעת בגלל ההצעה שנלווית אליה אולם השמחה לא תהיה שלמה אם היא לא תאהב את עיצוב הטבעת.  אמנם כמעט כל הנשים יעדיפו יהלום גדול ככל האפשר אבל זה לא באמת עניין של טעם אלא של תקציב גרידא  שיקול הדעת שלכם, לאור מגבלות התקציב נוגע בעיקר לגוון הזהב שממנו עשוי הטבעת וסגנון השיבוץ המועדף עליה.

ככל הנראה לא תוכלו לשאול אותה מה היא מעדיפה ( אלא אם אתם נחושים בדעתכם להרוס לה את ההפתעה...), אבל מבט חטוף על מגירת התכשיטים שלה יוכל לרמוז לכם לא מעט פרטים על הטעם האישי שלה – אם היא מעדיפה זהב לבן או צהוב, אם יהלומים קטנים סביב היהלום המרכזי "עושים לה את זה" ואם הטעם שלה הוא גרנדיוזי או צנוע.

כמה אמורה לעלות טבעת אירוסין?
מחיר טבעות האירוסין נעים בין אלף שקלים לטבעות הזולות ביותר ואין באמת גבול עליון.
השאלה שצריכה להשאל היא לא כמה עלתה הטבעת אלא אם קיבלתם את המוצר האיכותי ביותר שכספכם יכול לקנות.

בשעה טובה  הגיע היום המאושר שבו החלטתם להציע לאהובתכן נישואין.  אותן דקות קסומות בהן אתם מספרים לה שהגעתם למסקנה שתם עידן החיפושים ושאתם עומדים לחלוק את מיטתכם למשך שארית חייכם, לגדל יחד ילדים, לשלם משכנתא ולהזדקן ביחד ילווה אתכם למשך שארית חייכם. אבל רגע לפני הצעת הנישואין המושקעת יש עוד נושא אחד שחשוב מאוד לתת עליו את הדעת, איזו טבעת תעניק לאהובתכן לרגל המאורע.