תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

עיצוב תכשיטים עתיקים

לכל אחת מאיתנו יש תכשיטים עתיקים שהיא קיבלה מאמא או מסבתא בירושה ואנחנו יודעות כמה חשוב לשמור על התכשיטים. יש להניח כי כל תכשיט שאי פעם רכשתן לא ממש דומה לאותו תכשיט ישן שקיבלתן מאדם יקר. כיום אפשר לא רק להיאחז בנוסטלגיה, אלא גם לקנות תכשיטים בעלי סגנון עתיק אל מעצבי תכשיטים שונים. אותם מעצבים יודעים בדיוק כיצד להתאים עבורכן את התכשיט עד לקבלת התוצאה הרצויה.

באיזה שלב רצוי לחפש מעצב תכשיטים עתיקים?

במידה ואתן רוצות להתחבר לעבר וליהנות מתחושת נוסטלגיה, הרי זה בדיוק הזמן לחפש מעצב תכשיטים עתיקים. מעצב מקצועי ידע בדיוק לשאול את השאלות המתאימות ביותר על מנת לעצב עבורכם את התכשיט המתאים לכן, כך לא תמצאנה את עצמכן מדברות במשך שעות על גבי שעות בניסיון להסביר למעצב כיצד אתן מעוניינות שיראה התכשיט. אם נאמר את האמת, מעצב תכשיטים הוא כמו חוקר פרטי או עיתונאי טוב אשר יש ביכולתו להוציא את המידע המתאים ביותר.

איך תבחרנה מעצב תכשיטים?

אז החלטתן כי אתן מעוניינות בעיצוב תכשיטים עתיקים? כעת נשאלת השאלה כיצד יש לבחור את המעצב. כיום כאשר כולן מבקשות לחזור לעבר ולהתרפק על הנוסטלגיה, רבות שואלות את עצמן כיצד ניתן למצוא את המעצב המתאים? הנה כמה טיפים לבחירה מוצלחת ומושכלת:

  • עבודות קודמות: בעת בחירת מעצב תכשיטים עתיקים, חשוב מאד לראות עבודות קודמות ולבחון האם אתן מתחברות לסגנון. למרות  העובדה כי מעצב איכותי ידע לעצב עבורכן תכשיט במגוון רחב של סגנונות לכל אחד יש את הסגנון הייחודי שלו.
     
  • בירור עם לקוחות: דרך נוספת היא לברר אצל לקוחות קודמים. יש חשיבות רבה לברר אצל לקוחות קודמים כיצד התבצעה העבודה והאם הם היו מרוצים מהתוצאה הסופית.

בדיוק כמו פגישה ראשונה...

פגישה עם מעצב תכשיטים עתיקים מזכירה לא מעט דייט. כל אחד מגיע ממקום אחר ויושבים לכוס קפה על מנת לתאם ציפיות. אם הרגשתן את תחושת הקליק, הרי אתן יודעות כי מדובר בנוסחה מנצחת. על מנת לא להגיע מופתעות, חשוב מאד להכין כמה שיותר מידע לקראת הפגישה עם המעצב כך תהיה לכן אפשרות לשאול אותו מגוון רחב של שאלות.

אותו מידע נחשב קריטי למדי זאת בשל העובדה כי על סמך המידע המעצב ידע להתאים עבורכן את התכשיט. בעת הפגישה חשוב מאד לא לגלות ביישנות אלא לספר למעצב מהי העדפה שלכן, כיצד אתן רואות את התכשיט המושלם. בדיוק כמו בדייט, חשוב מאד לספר את כל התמונה ולא להשאיר לצד השני אפשרות להשלים את החסר. במידה וחסרים פרטים בתמונה אותו מעצב יגלה קושי לעבוד ולהתאים עבורכן את התכשיט.

לסיכום, אם אתן מתכננות פגישה ראשונה מוצלחת, כדאי מאד להגיע על הצד הטוב ביותר על מנת לגרום לפגישה לעבוד.