תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

כיצד לבחור תכשיט למתנה?

תכשיטים הם מתנה מאוד אישית. משהו שאתה אמור להעניק כמתנה כשהיחסים ביניכם נעשים רציניים יותר. התכשיט יכול להעיד שאתה רואה בה בת זוג לטווח הארוך, או מצהיר בפניה עד כמה אתה מעריך אותה ומחויב לה, תלוי כמובן בסוג התכשיט שבחרת להעניק לה.

בכול מקרה, לבחור תכשיט כמתנה למישהו אחר, זה לא דבר של מה בכך. אבל הנה מה שחשוב שתדע. אתה לא צריך להשקיע את כל הכסף שיש לך בתכשיט הכי מרשים שיש, ואתה גם לא אמור ללכת בדרך המסורתית המצופה ממך על ידי החברה בה אתה חי.

נסה להיעזר בהנחיות הבסיסיות שלהלן, כדי להצליח לבחור בתכשיט הנכון, בין אם התכשיט יהיה טבעת זהב משובצת בפנינה או שרשרת עם תליון מיוחד.

האם באמת המחשבה היא זו שחשובה?

אם אתה ממש רוצה להפתיע אותה עם תכשיט שהיא תאהב, אתה צריך לסמוך על היכולת שלך לתרגם את ההתבוננות המעמיקה על התכשיטים שהיא עונדת, לתכשיט שיתאים לה.

הלכת לאיבוד בתרגום?

אל דאגה! זו לא מיומנות שאמורה להיות מנת חלקך. קח בחשבון שרובנו נוטים לפרש אחרת דברים שאומרים לנו בני/בנות הזוג, אז התחל בהתבוננות מקרוב בבת הזוג שלך. חפש רמזים בבחירות המאפיינות אותה, למשל:

  • מהו סוג הבגדים שהיא לובשת?
  • אילו צבעים היא מעדיפה?
  • האם היא מעדיפה סגנון מקסימליסטי או מינימליסטי?

נסה לחטט באוסף התכשיטים שלה, אם יש לה כזה. לאחר ששמת לב לכל אלה, בחר בתכשיט שמתאים או מחמיא לה. בסופו של דבר יתכן שתקנה לה שרשרת זהב דקיקה, אם אתה רואה שזה מה שחסר באוסף שלה, אבל גם אם תפספס (ותמיד אפשר להחליף את התכשיט בחנות), היא תדע שהשקעת המון מחשבה במתנה שלה, ועדיין תצא כמנצח!

מה עוד חשוב לזכור?

בעוד שתכשיט נוצץ מדבר בשם עצמו, עד כמה שזה נשמע קלישאה – מה שבאמת הופך אותו למיוחד זו המחשבה ותשומת הלב שהשקעת בו. המתנה הנכונה תשקף לה שאתה רואה ומבין אותה יותר מכפי שאתה נוהג להראות לה.

אם אתה מתלבט איזה פריט לקנות לה, זכור שלכל תכשיט יש סמליות משלו. כמובן שאתה יכול להתעלם לחלוטין מההיבט הזה, אבל אם תהיה מודע לסמליות של התכשיט שבחרת, תרוויח נקודות זכות נוספות.

תכשיטים עם משמעות – רוב הבנות אוהבות מתנה סמלית ומשמעותית

  • בחירה בשרשרת

שרשרת לצוואר מייצגת קשר חזק בין השניים ונכונות לחזק את הקשר יותר ויותר.

השרשרת, המסומלת על ידי שרשרת סביב הצוואר ותליון המונח על החזה, נוגעת בשני הכוחות, שהם המניעים המרכזיים שנוטים להתקשר לאהבה – הנפש והלב.

  • בחירה בצמיד

צמיד נראה לעין במבט ראשון, וזה אומר עליך, כנותן, את אותו דבר: אתה זמין גם בזמנים טובים וגם בזמנים קשים.

לעתים קרובות הצמיד ממוקם בסמוך לשעון, מה שמראה לבת הזוג שאתה מסוגל להתגמש עם הזמן ולהקדיש לה תשומת לב כשהיא זקוקה לכך.

  • בחירה בעגילים

זוג עגילים לא רק מוסיפים קסם לתווי הפנים, אלא גם אומרים לבת הזוג שלך שאתה מעוניין להטות אוזן ולהקשיב לה.

  • בחירה בטבעת

טבעת היא סמל של הבטחה, של מחויבות עמוקה ושל הבנה שהיחסים ביניכם נלקחים על ידך מאוד ברצינות.

טבעת היא הדבר המושלם כדי להראות לה שאתה שלה. בחרו את הטבעת בקפידה והעניקו אותה כמתנה באירוע הנכון. שים לב – אתה ממש לא רוצה להעביר לה מסר שגוי!

התאמת המתנה לאירוע

תן דעתך על האירועים שאתה עומד לחגוג יחד איתה, כמו: ימי הולדת, סיום לימודים, אירוסין, חתונה או ימי נישואין. הנה כמה דוגמאות לתכשיטים המתאימים לאירוע זה או אחר:

תכשיט כמתנה לימי הולדת – מתנת אבן לידה היא רעיון נהדר ליום הולדת. באיזה חודש היא נולדה? יש אבן חן שמתאימה לאותו חודש. אבן מזל מספקת מתנה מתחשבת ומשמעותית מאוד.

תכשיט כמתנה ליום נישואין – גם כאן, תוכלו לבחור באבן החן המייצגת את החודש בו התחתנתם. למשל, אפריל – יהלום, פברואר – אחלמה, יוני – פנינה ואוקטובר - אופל.

טבעת אירוסין

טקסי האירוסין מיוצגים לעתים קרובות על ידי טבעות. אתה יכול אולי לתת לה תכשיט אחר, אבל לא תהיה לו אותה השפעה. אם אתה עדיין לא מוכן להתחייבות כזו, בחר בטבעת שאף אחד לא יחשוב שזו טבעת אירוסין. זה מראה על רמת מחויבות אבל עדיין ללא נישואין באופק.